
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 0.7 mm |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | |
| Frequency | 2.45 GHz |
| Q Factor | |
| Bandwidth | 100 MHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 10 months ago) |
| Saturation Current | |
| Filter Type | Band Pass |
| Insertion Loss (dB) | 1.8 dB |
Stock: 2132
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12950
Ext.Price$0.12950
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12950 | $0.12950 |
| 10 | $0.11726 | $1.17260 |
| 50 | $0.10618 | $5.30900 |
| 100 | $0.09596 | $9.59600 |
| 500 | $0.08672 | $43.36000 |
| 1000 | $0.08168 | $81.68000 |
| 3000 | $0.07693 | $230.79000 |
